Nowe katalogi już są z nami!

Nowiutkie katalogi Waszych ulubionych mebli Conmoto właśnie dotarły do Polski. Znajduje się w nich szeroka gama produktów niemieckiej firmy. Jest jeszcze bardziej kolorowo! Najbardziej przykuwające uwagę produkty to te na taras lub do ogrodu. Trudno się dziwić, za oknami wiosna w pełni. Z nową energią, która przyświeca wiośnie Conmoto przedstawia najświeższe pomysły aranżacyjne.

Katalogi wyróżnia wielość aranżowanych zdjęć, których zadaniem jest inspirowanie. Firma wychodzi z założenia, że przyszli klienci powinni być w pełni świadomi tego, co kupują. Oprócz pięknych aranżowanych inspiracji w katalogach znajdują się etapy powstawanie mebli. Wszystko opisane krop po kroku wraz z wymiarami oraz materiałami zużytymi przy produkcji. Cel? Uświadamianie.

Kolejnym elementem godnym uwagi jest również notka o projektantach. Wiele mówi się o tym, że Conmoto współpracuje ze światowej klasy projektantami. To jest to, co nas wyróżnia. Za każdym dziełem stoi idealny projekt. Design zależy od pracy utalentowanych twórców. Możecie ich teram poznać. W katalogach znajdziecie kto zaprojektował dany mebel a także kilka słów biograficznych.

Nowe katalogi Conmoto są jedyna w swoim rodzaju. Spełniają trzy bardzo ważne funkcje: inspirują, uświadamiają oraz edukują. Nie możecie się doczekać żeby je zobaczyć? Koniecznie odwiedźcie nasz Showroom!

20180505_144554

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s