Nowy rok szkolny – aranżujemy miejsce do nauki dla dziecka

www.midomo.pl

Wielkimi krokami zbliża się nowy rok szkolny, a wraz z nim przychodzą obowiązki: nauka, odrabianie lekcji, projekty. Warto, abyście odpowiednio przygotowali przestrzeń dla dziecka, aby uczenie się sprawiało mu przyjemność, a miejsce, w którym odrabia lekcje inspirowało je i nie rozpraszało.

Designerski zestaw Riva Kids jest rewelacyjny pod wieloma względami. Został wykonany z HPLu, co wiąże się z tym, że jest niezwykle wytrzymały i odporny. Jego powierzchnia nie przyciąga kurzu i jest łatwa w czyszczeniu – przetrwa ćwiczenie zdolności artystycznych Waszych dzieci, a także plamy po ulubionym soku. Skrzynia ogrodowa świetnie sprawdzi się jako schowek na różne atrybuty szkolne: przybory artystyczne albo książki. Kolorowe stoliki wprowadzą ciekawy akcent do aranżacji i ożywią przestrzeń – możecie pozwolić dziecku wybrać unikatowy stolik w ulubionym kolorze, na pewno sprawi mu to radość. Funkcjonalne stoliki Pad Box posiadają stację do ładowania sprzętów elektronicznych, co w znaczy sposób ułatwia ich użytkowanie.

Nowoczesne i funkcjonalne meble firmy Conmoto świetnie sprawdzą się jako wyposażenie pokoju dla dziecka. Stworzą przyjemną i praktyczną strefę, w której będzie mogło rozwijać swoje pasje i umiejętności.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s