Funkcjonalne i designerskie skrzynie ogrodowe – El Pecho, Forte

fortenone_1200x1200-ID1217671-e4ad562a8828e69df5baf87076dd7bdcnone_1200x1200-ID1217672-3e3df271c95eb30a66a064a5110a7adfel pecho

www.conmoto.pl

Nowoczesne i funkcjonalne skrzynie to niezbędne wyposażenie tarasów i ogrodów. To właśnie one sprawiają, że wszędzie panuje ład i porządek.

Odpowiednia skrzynia ogrodowa powinna być przede wszystkim wytrzymała. Modele wykonane z wysokiej jakości materiałów będą służyły przez lata. Designerska skrzynia z HPL-u, El Pecho, jest niezwykle odporna na obtłuczenia, zadrapania, uderzenia, działanie różnych warunków atmosferycznych i wilgoci. Nawet jeśli jest narażona na ciągłe działanie promieni słonecznych, nie straci koloru. Specjalna konstrukcja zapewnia naturalną wentylację. Korpus ekskluzywnej skrzyni Forte został wykonany z wysokiej jakości drewna Meranti. Funkcjonalne skrzynie posiadają powierzchnię łatwą w czyszczeniu, co jest kolejnym atutem – pozwala to na zaoszczędzenie czasu i energii, których nie trzeba tracić na zbędne sprzątanie. Unikatowe skrzynie ogrodowe mogą służyć także jako komfortowe siedzisko, kiedy w odwiedziny przyjdzie nadprogramowa liczba gości.

Eleganckie skrzynie ogrodowe zapewnią idealny porządek na tarasie i w ogrodzie. Ich minimalistyczny design pozwala na dopasowanie do niemal każdej aranżacji.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s